خدمات سایت استخریار شامل موارد زیر می باشد :

اطلاع رسانی استخرها و سایر مراکز آبی

استخریار به عنوان اولین سایت جامع اطلاع رسانی استخرهای ایران قصد دارد باهمکاری مدیران و استخرداران تمامی اطلاعات مورد نیاز مردم و شناگران عزیز را یکجا فراهم نماید

این اطلاعات شامل ، اطلاعات کامل و دقیق تماس، امکانات استخر، قیمت بلیت استخر، سانس استخر در طول هفته و روزهای خاص، اطلاعیه های استخر و ... می باشد.

توجه : مدیرانی که استخر ایشان در سایت ما موجود است و تمایل دارند اطلاعات تکمیل تری در اختیار ما قرار دهند، همچنین مدیرانی که اطلاعات استخر ایشان در سایت ما موجود نیست،

می توانند از طریق بخش "تماس با ما" درخواست ثبت یا تکمیل اطلاعات خود را ارسال بفرمایند. در ضمن ثبت کلیه اطلاعات استخرها در استخریار به صورت رایگان صورت می گیرد.

کاریابی حرفه ایی و تخصصی در حوزه استخر و شنا

استخریار ، علاوه بر اینکه تریبون استخر ها می باشد، بخشی با عنوان کاریابی برای تخصص های مرتبط با استخر و شنا دارد

برای کارجویان

در این بخش متخصصین در حوزه شنا و استخر از جمله ناجیان ، مربیان، ماسور، خدمه، تاسیسات و ... می توانند به عنوان کارجو در سایت "ثبت نام" کرده و منتظر دریافت پیشنهادات همکاری از طرف کارفرمایان باشند.
در حال حاضر متخصصین می توانند با ثبت نام در سایت و ورود به حساب کاربری ابتدا اطلاعات حساب خود را تکمیل نموده و سپس اقدام به تکمیل اطلاعات مربوط به رزومه کاری نمایند.

برای کارفرمایان

از سوی دیگر این امکان برای کارفرمایان بوجود آمده تا به راحتی :
آگهی نیاز به نیروهای متخصص را در سایت ثبت کند
نیروهای متخصص مرتبط با نیاز خود را جستجو کنند
از نیروهای مورد نیاز دعوت به همکاری نمایند
توجه : بخش اعلام آگهی و دعوت به همکاری از طرف کارفرما در حال پیاده سازی می باشد ولی ثبت کلیه اطلاعات روزمه تخصصی برای متخصصان تکمیل و در اختیار کارجویان قرار دارد

پیام مدیر

استخریار ، در شروع فعالیت خود دست همکاری را به سوی مدیران و استخرداران در سرتاسر کشور دراز کرده و امیدوار است در عرض چند ماه آینده اطلاعات کامل و دقیق استخرها و سایر مراکز آبی سراسر ایران را درخود داشته باشد.
همچنین از نیروهای متخصص در حوزه استخر و شنا دعوت می کند تا با ثبت نام در سایت و ورود به حساب کاربری و تکمیل رزومه کاری، خود را به کارفرمایان و افرادی که به دنبال تخصص ایشان هستند معرفی نمایند.
هرگونه سوال، پیشنهادی، انتقادی داشتید لطفا از طریق ارتباط آنلاین با تلگرام یا ایمیل سایت ما را در جریان بگذارید.

X

ربات هوشمند استخریار