ایران | تهران ۱۴۰۰/۰۹/۰۶

درباره استخریار


اطلاع رسانی استخر ها و سایر مراکز آبی

استخریار با پنج سال سابقه درخشان در زمینه ارائه الکترونیکی خدمات مجموعه های آبی فعالیت خود را از سال 94 آغاز نموده است. و در طی این مدت توانسته با جمع آوری و بروز رسانی مداوم کلیه اطلاعات مراکز آبی کشور به عنوان اولین و تنها سایت اطلاع رسانی استخرها شناخته شود. از سایر امکانات استخریار می توان به فروش تخفیفی بلیت مجموعه ها و همچنین کاریابی تخصصی اشاره نمود.
یکی از دلایل مهم ایجاد سامانه استخریار، نبود مرجع معتبر و بروز از اطلاعات مجموعه های آبی در سراسر کشور بود. تا قبل از تشکیل و راه اندازی استخریار، تنها اطلاعاتی که از استخرها برای مراجعین وجود داشت سامانه 118 یا اطلاعات کم و حتی نامعتبر در فضای مجازی و یا به صورت سنتی پرس و جو از افراد متخصص (ناجیان و مربیان آشنا و فامیل) و همچنین همسایه ها بود.
آخرین اطلاعاتی هم که از طریق مراجع رسمی از جمله فدراسیون نجات غریق منتشر شده بود مربوط به مجله نجات سال 1390 بود که برخی از این استخرهایی که معرفی شده بودند حتی تغییر کاربری داده و یا کلا تعطیل شده بودند و در برخی موارد اطلاعات تماس آنها کاملا تغییر کرده بود.

بعد از انجام برنامه ریزی ها و تکمیل تحقیقات از تابستان سال 94 کار جمع آوری اطلاعات و همچنین به صورت موازی توسعه فنی سامانه استخریار کلید خورد، در ابتدا کلیه اطلاعات موجود جمع آوری شد و تیمی برای تحقیق و راستی آزمایی این اطلاعات تشکیل شد، وظیفه این تیم تحقیق در مورد درستی و صحت کلیه اطلاعات موجود بود. در فاز بعدی دامنه تحقیقات توسعه یافته و از طریق افراد متخصص، کانال های مجموعه ها در شبکه های اجتماعی و همچنین تحقیقات میدانی و محیطی و ... اقدام به ثبت اطلاعات از مجموعه هایی که قبل از آن هیچگونه اطلاعاتی از آنها به صورت رسمی منتشر نشده بود صورت گرفت.
مفتخر هستیم که با گذشت 5 سال، استخریار توانسته به عنوان کاملترین و بروز ترین مرجع اطلاعات کلیه مراکز آبی کشور توسط مراجعه کنندگان و شناگران، افراد متخصص ، سایر مشاغل مرتبط با استخرها و ... مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاعات ارائه شده در استخریار شامل اطلاعات کامل تماس، ابعاد استخرها، تصاویر مربوطه، امکانات، سانس ها، تعرفه ها و ... استخرها می باشد که تا کنون هیچ مرجعی چنین اطلاعاتی را از مراکز آبی ارائه نکرده اند.
در ضمن کلیه اطلاعات ارائه شده عمومی بوده و جزو اطلاعات خصوصی یا محرمانه نمی باشد. و ارائه این اطلاعات نه تنها برای افرادی که از استخرها استفاده می کنند، بلکه برای مدیران و همچنین پرسنل استخر در جهت اطلاع رسانی بهتر مفید واقع شده است.
از اینرو کلیه عزیزانی که اطلاعات مجموعه آنها جزو اطلاعات موجود در سایت نمی باشد و یا قصد تکمیل و ارتباط با مجموعه استخریار را دارند، و همچنین چنانچه عزیزانی قصد ندارند که اطلاعات مجموعه آنها در سایت وجود داشته باشد می توانند از طریق صفحه تماس با ما ، درخواست خود را ثبت نمایند.

در حال حاضر با اطلاعات جمع آوری شده و همچنین امکاناتی که در سایت در نظر گرفته شده، کلیه افراد می توانند به راحتی و با توجه به نیاز خود استخر مورد نظر خود را پیدا کنند و از کلیه امکانات و شرایط استفاده از آن مطلع شوند.

ارائه بلیت های با تخفیف برای استفاده در مراکز آبی کشور

در فاز بعدی، ارائه بلیت به صورت تخفیفی و الکترونیکی دستور کار قرار گرفت و با شرایط خاصی این امکان در اختیار کاربران سایت قرار گرفت.
با توجه به وجود سایت های تخفیف گروهی که فروش تخفیفی بلیت استخرها را نیز بر عهده داشتند استخریار با شرایط ویژه ای و به صورت تخصصی اقدام به فروش بلیت استخرها نموده است.
از جمله ویژگی های بلیت های استخریار :

  • قابلیت عودت بلیت، کلیه بلیت هایی که تا کنون از استخریار خریداری شده اند قابلیت عودت بلیت، در صورت عدم استفاده را دارا می باشند.
  • مدت دار بودن بلیت ها، که امکان برنامه ریزی راحت تر و بهتری را برای استفاده به مشتریان می دهد
  • عدم نیاز به چاپ بلیت، ارائه کد بلیت خریداری شده به گیشه که در صورت ثبت و تایید شماره همراه به کاربر پیامک می شود کافی می باشد.
  • پشتیبانی ویژه فروش، اطمیمنان از رضایت مشتریان از لحظه خرید تا استفاده و خریدهای بعدی، مهمترین اصل و هدف تیم پشتیبانی استخریار بوده، هست و خواهد بود.

عودت بلیت های خریداری شده:

بعد از خرید بلیت، جزو اطلاعات ارائه شده بلیت، مدت زمان استفاده و مدت زمان عودت بلیت نیز مشخص شده است. هر بلیت خریداری شده تا یک زمان مشخصی امکان عودت دارد که معمولا چند روز می باشد. در صورتی که در این مدت زمان تعیین شده نتوانید از بلیت خریداری شده استفاده نمایید می توانید بلیت خود را پس داده و بهای پرداختی را دریافت نمایید.

مدت دار بودن بلیت ها:

معمولا بلیت هایی که از سایت خریداری می شوند یک مدت زمانی چند روزه به عنوان مثال یک یا دو ماهه دارند، که این امکان ، فرصت برنامه ریزی راحت تری را برای کاربران ایجاد می کند.

عدم نیاز به چاپ بلیت:

به ازای هر بلیت خریداری شده یک کد مشخصی ارائه می شود، این کد در صورتی که کاربر شماره همراه خود را وارد و تایید کرده باشد برای ایشان پیامک می شود و در صورت داشتن ایمیل تایید شده برای وی ایمیل ارسال می گردد. همچنین بعد از تکمیل فرایند خرید کلیه اطلاعات بلیت نمایش داده می شود، و پس از آن در هر زمان دیگری کاربران می توانند از طریق پنل کاربری خود بلیت های خریداری شده را مشاهده نمایند.

پشتیبانی استخریار:

از زمان راه اندازی وبسایت، به روش های مختلفی در خدمت کاربران عزیز بوده ایم، حتی زمانی که فروش بلیت سایت هنوز راه اندازی نشده بود، کاربران سایت می توانستند از روش های مختلفی با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و سوالات خود در زمینه اطلاعات استخرها و همچنین پیشنهادات و انتقادات خود را اعلام نمایند.
تا حد امکان تلاش کرده ایم کلیه مشتریان سایت از خرید خود رضایت داشته باشند. در طول مدت زمانی که فروش راه اندازی شده است بارها فرایند خرید و ثبت نام در سایت تغییر کرده و با توجه به پیشنهاد مشتریان سعی در بهبود فرایند خرید شده است. تیم پشتیبانی سایت وظیفه خود می داند که در صورتی که مشتری از لحظه خرید تا لحظه استفاده هر گونه مشکلی برخورد کرد و یا حتی بعد از استفاده شکایت یا انتقادی داشت تا حل کامل آن پیگیری لازم را انجام دهند.
هر چند بایستی به این مورد توجه داشت که هر گونه مشکلی در فرایند خرید تا استفاده از بلیت کاملا بر عهده استخریار می باشد و هر قصور یا نقصی باید به طور کامل بررسی و رفع گردد. ولی بعد از ورود مشتری به استخر ، خدای ناکرده هر گونه پیشامد یا مشکلی بوجود آید باید توسط مدیر استخر و یا بر اساس قوانین حاکم بر مراکز آبی و نهاد های مربوطه پیگیری گردد. در چنین مواردی بخش پشتیبانی پیگیری لازم را از طریق استخر انجام خواهد داد و همچنین مشتریان راهنمایی و مشاوره لازم را دریافت خواهند کرد.

با استخریار، استخر یا پارک آبی مورد نظرت رو با هر شرایط و ویژگی خاصی که میخوای رو پیدا کن و با تخفیف های ارائه شده بلیت خودت رو بخر و تنت رو به آب بزن، اگرم نتونستی از بلیتت استفاده کنی یا به هر دلیلی پشیمون شدی، میتونی بلیت رو پس بدی.

چیزی رو از دست ندین!

با وارد کردن ایمیل خود از تخفیف استخر های نزدیک خود زودتر از بقیه با خبر شوید :