درباره استخریار


اطلاع رسانی استخر ها و سایر مراکز آبی

استخریار نزدیک به هفت سال سابقه درخشان در زمینه ارائه الکترونیکی خدمات مجموعه های آبی فعالیت خود را از سال ۹۴ آغاز نموده است. و در طی این مدت توانسته با جمع آوری و بروز رسانی مداوم کلیه اطلاعات مراکز آبی کشور به عنوان اولین و تنها سامانه اطلاع رسانی استخرها شناخته شود. از سایر امکانات استخریار می توان به فروش تخفیفی بلیت مجموعه ها و همچنین کاریابی تخصصی اشاره نمود.
یکی از دلایل مهم ایجاد سامانه استخریار، نبود مرجع معتبر و بروز از اطلاعات مجموعه های آبی در سراسر کشور بود. تا قبل از تشکیل و راه اندازی استخریار، تنها اطلاعاتی که از استخرها برای مراجعین وجود داشت سامانه ۱۱۸ یا اطلاعات کم و حتی نامعتبر در فضای مجازی و یا به صورت سنتی پرس و جو از افراد متخصص (ناجیان و مربیان آشنا و فامیل) و همچنین همسایه ها بود.
آخرین اطلاعاتی هم که از طریق مراجع رسمی از جمله فدراسیون نجات غریق منتشر شده بود مربوط به مجله نجات سال ۱۳۹۰ بود که برخی از این استخرهایی که معرفی شده بودند حتی تغییر کاربری داده و یا کلا تعطیل شده بودند و در برخی موارد اطلاعات تماس آنها کاملا تغییر کرده بود.

بعد از انجام برنامه ریزی ها و تکمیل تحقیقات از تابستان سال ۹۴ کار جمع آوری اطلاعات و همچنین به صورت موازی توسعه فنی سامانه استخریار کلید خورد، در ابتدا کلیه اطلاعات موجود جمع آوری شد و تیمی برای تحقیق و راستی آزمایی این اطلاعات تشکیل شد، وظیفه این تیم تحقیق در مورد درستی و صحت کلیه اطلاعات موجود بود. در فاز بعدی دامنه تحقیقات توسعه یافته و از طریق افراد متخصص، کانال های مجموعه ها در شبکه های اجتماعی و همچنین تحقیقات میدانی و محیطی و ... اقدام به ثبت اطلاعات از مجموعه هایی که قبل از آن هیچگونه اطلاعاتی از آنها به صورت رسمی منتشر نشده بود صورت گرفت.
مفتخر هستیم که با گذشت ۷ سال، استخریار توانسته به عنوان کاملترین و بروز ترین مرجع اطلاعات کلیه مراکز آبی کشور توسط مراجعه کنندگان و شناگران، افراد متخصص ، سایر مشاغل مرتبط با استخرها و ... مورد استفاده قرار گیرد.

توجه: مدیرانی که استخر ایشان در سایت ما موجود است و تمایل دارند اطلاعات کامل تری در اختیار ما قرار دهند، همچنین مدیرانی که استخر ایشان در سایت ما موجود نیست، می توانند از طریق بخش "تماس با ما" درخواست ثبت یا تکمیل اطلاعات خود را ارسال بفرمایند. در ضمن ثبت کلیه اطلاعات استخرها در استخریار به صورت رایگان صورت می گیرد.

ارائه بلیت های با تخفیف برای استفاده در مراکز آبی کشور

استخریار برای کاربران خود این امکان را ایجاد کرده که برای استفاده از استخرها و پارک های آبی طرف قرارداد بتوانند بلیت های مجموعه ها را با تخفیف خریداری نمایند.
کاربران سایت می توانند از مجموعه های فعال در سایت بلیت خود را به صورت آنلاین تهیه نموده و با ارائه بلیت خریداری شده به استخرها از امکانات مجموعه با توجه به شرایط استفاده و در تاریخ اعتبار آن بهره مند گردند.

اطلاع رسانی و ثبت نام دوره های تخصصی و آموزشی

در این بخش دور های آموزشی یا تخصصی که توسط مربیان یا مجموعه ها صورت می گیرد اطلاع رسانی می شود.
همچنین برای برخی دوره ها، امکان ثبت نام و پرداخت از طریق سایت ممکن است.

شنا در استخر

اولین کاریابی و نیازمندی های هوشمند استخرهای کشور

در اقدامی دیگر، سایت استخریار با هدف تامین نیروی متخصص مورد نیاز مجموعه ها اقدام به ایجاد بخش کاریابی نموده است. بخش کاریابی نقش اطلاع رسانی نیازمندی های استخرها و معرفی سرویس ها و خدمات مختلف را به صورت هوشمند در حوزه آبی دارد.
کارجویان عزیز افرادی هستند که به هر نحوی در حوزه آبی فعالیت داشته یا مدرک تخصصی دارند. کارجویان عزیز (ناجیان، مربیان، خدمه، تاسیسات، ماساژور، مدیر استخر و ...) با تکمیل رزومه خود در سایت می توانند در جریان لحظه ای فرصت های شغلی مناسب با تخصص یا سابقه خود قرار گیرند.
از طرف دیگر، کارفرمایان که استخرداران و مدیران استخرها را شامل می شود با تکمیل اطلاعات مجموعه خود در سایت می توانند به راحتی نیازمندی های خود را برای افراد مرتبط با فرصت شغلی مورد نیاز ارسال نمایند.

لازم به ذکر است منظور از کاریابی، صرفا معرفی و اعلان فرصت های شغلی یا نیازمندی های مراکز آبی کشور می باشد و از این رو مسئولیتی در قبال صحت یا اعتبار آگهی ها ندارد.

کارفرمایان و کاجویان جهت فعالیت نیاز است که عضو سایت باشند. از این رو برای تکمیل رزومه یا درج نیازمندی "وارد" یا "عضو سایت" شوید.

چیزی رو از دست ندین!