خدمات سایت استخریار شامل موارد زیر می باشد :

اطلاع رسانی استخرها و سایر مراکز آبی

استخریار به عنوان اولین سایت جامع اطلاع رسانی استخرهای ایران قصد دارد باهمکاری مدیران و استخرداران تمامی اطلاعات مورد نیاز مردم و شناگران عزیز را یکجا فراهم نماید.

این اطلاعات شامل ، اطلاعات کامل و دقیق تماس، امکانات استخر، قیمت بلیت استخر، سانس استخر در طول هفته و روزهای خاص، اطلاعیه های استخر و ... می باشد.

توجه : مدیرانی که استخر ایشان در سایت ما موجود است و تمایل دارند اطلاعات تکمیل تری در اختیار ما قرار دهند، همچنین مدیرانی که اطلاعات استخر ایشان در سایت ما موجود نیست، می توانند از طریق بخش "تماس با ما" درخواست ثبت یا تکمیل اطلاعات خود را ارسال بفرمایند. در ضمن ثبت کلیه اطلاعات استخرها در استخریار به صورت رایگان صورت می گیرد.

اطلاع رسانی و ثبت نام دوره های تخصصی و آموزشی

در این بخش دوره های آموزشی یا تخصصی که توسط مربیان یا مجموعه ها صورت می گیرد اطلاع رسانی می شود.

همچنین برای برخی از دوره ها، امکان ثبت نام و پرداخت از طریق سایت ممکن است.

ارائه بلیت های با تخفیف برای استفاده از مراکز آبی کشور

استخریار برای کاربران خود این امکان را ایجاد کرده که برای استفاده از استخرها و پارک های آبی طرف قرارداد بتوانند بلیت های مجموعه ها را با تخفیف خریداری نمایند.

کاربران سایت می توانند از مجموعه های فعال در سایت بلیت خود را به صورت آنلاین تهیه نموده و با ارائه بلیت خریداری شده به استخرها از امکانات مجموعه با توجه به شرایط استفاده و در تاریخ اعتبار آن بهره مند گردند.

اولین کاریابی و نیازمندی های هوشمند استخرهای کشور

در اقدامی دیگر، سایت استخریار با هدف تامین نیروی متخصص مورد نیاز مجموعه ها اقدام به ایجاد بخش کاریابی نموده است. بخش کاریابی نقش اطلاع رسانی نیازمندی های استخرها و معرفی سرویس ها و خدمات مختلف را به صورت هوشمند در حوزه آبی دارد.

کارجویان عزیز افرادی هستند که به هر نحوی در حوزه آبی فعالیت داشته یا مدرک تخصصی دارند. کارجویان عزیز(ناجیان، مربیان، خدمه، تاسیسات، ماسور، مدیر استخر و ...) با تکمیل رزومه خود در سایت می توانند در جریان لحظه ایی فرصت های شغلی مناسب با تخصص یا سابقه فعالیت خود قرار گیرند.

از طرفی دیگر، کارفرمایان که استخرداران و مدیران استخرها را تشکیل می دهند با تکمیل اطلاعات مجموعه خود در سایت می توانند به راحتی نیازمندی های خود را برای افراد مرتبط با فرصت شغلی مورد نیاز ارسال نمایند.

لازم به ذکر است منظور از کاریابی، صرفا معرفی و اعلان فرصت های شغلی یا نیازمندی های مراکز آبی کشور می باشد و از این رو مسئولیتی در قبال صحت یا اعتبار آگهی ها ندارد.

کارفرمایان و کارجویان جهت فعالیت نیاز است که عضو سایت باشند. از این رو برای تکمیل رزومه یا درج نیازمندی "وارد" یا "عضو سایت" شوید .

X

ربات اطلاعات استخرها

خرید آنلاین بلیت استخرهای کشور

تا 60% تخفیف!

مشاهده و خرید