جهت استفاده از خدمات و امکانات سایت لطفا به موارد زیر دقت نمایید :

بخش اطلاع رسانی مجموعه ها

در این بخش تلاش شده است تا اطلاعات دقیق و بروز مجموعه های آبی گردآوری و به صورت جامع در اختیار شناگران عزیز و مراجعین به مراکز آبی قرار گیرد. هدف از ایجاد بخش اطلاع رسانی، کمک به کابران گرامی جهت جستجو و دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مجموعه های دلخواه خود از قبیل نشانی و تلفن های تماس، امکانات، تعرفه، سانس و اطلاعیه ها می باشد که همگی جزو اطلاعات عمومی این مراکز بوده و در طبقه بندی محرمانه قرار نمی گیرند.

تلاش ما گردآوری اطلاعات دقیق و کاملا بروز می باشد، با این حال احتمال بروز تغییرات در قیمت و یا سانس مجموعه ها وجود دارد.این تغییرات به دلایل مختلفی می تواند صورت گیرد که گاها غیر قابل پیش بینی می باشد، لذا به مراجعین عزیز توصیه می گردد همواره پیش از مراجعه حضوری، با استفاده از اطلاعات تماس موجود در صفحه مربوط به هر استخر از آخرین وضعیت آن مجموعه مطلع گردند.

ثبت مشخصات مجموعه ها در سایت، گردآوری اطلاعات عمومی و اطلاع رسانی آنها به صورت کاملا رایگان صورت می گیرد. هدف ما تسهیل دسترسی علاقه مندان به اطلاعات مربوط به مجموعه های آبی و ترویج ورزش شنا در کشور می باشد، لذا قابل ذکر است که استخریار هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال این مراکز ندارد. از مدیران مراکز آبی دعوت می گردد در افزودن و یا تکمیل اطلاعات مجموعه خود ما را یاری کنند. جهت ارتباط می توانید از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما درخواست یا پیشنهاد خود را ارسال نمایید.

عضویت در سایت استخریار

کاربر گرامی ؛

 • جهت استفاده از برخی سرویس های ارائه شده توسط استخریار نیاز است تا در سایت عضویت داشته باشید.
 • جهت دریافت سرویس هایی که در قبال آنها پرداختی صورت می گیرد، عضویت در سایت الزامیست. یکی از سرویس هایی که در حال حاضر فعال می باشد، شرکت در دوره های آموزشی است که در ادامه به طور کامل بررسی می گردد.
 • جهت تعریف رزومه یا درج نیازمندی، عضویت در سایت الزامیست.
 • در حال حاضر شما با داشتن یک پست الکترونیک معتبر می توانید در سایت عضو شوید. پس از ثبت نام در سایت، یک لینک حاوی کد فعالسازی پست الکترونیک برای شما ارسال می گردد که با تایید آن حساب شما در سایت فعال خواهد شد.
 • لذا برای استفاده از امکاناتی که عضویت اجباریست می توانید "وارد" یا "عضو سایت" شوید .

اطلاع رسانی و ثبت نام در دوره های آموزشی

در این بخش، دوره هایی که از طریق مجموعه ها، افراد متخصص و مربیان یا آموزشگاه های مختلف برگزار می گردد به اطلاع عموم می رسد. افراد علاقه مند به شرکت در این دوره ها می توانند از طریق استخریار از شرایط عضویت، زمان و محل برگزاری دوره ها مطلع شوند.

برخی از دوره هایی که در سایت استخریار قرار می گیرند امکان ثبت نام داشته و برخی دیگر صرفا جهت نمایش و اطلاع رسانی می باشند.

در صورتی که گزینه ثبت نام و عضویت در دوره فعال باشد، شما می توانید پیش ثبت نام خود را از طریق استخریار انجام داده و هزینه ی مورد نظر را از طریق درگاه اینترنتی سایت پرداخت نمایید.

برای دوره های صرفا جهت اطلاع، استخریار مسئولیتی در قبال صحت و اعتبار دوره ندارد.

برای عضویت و پیش ثبت نام در دوره ها لطفا به موارد زیر دقت فرمایید

 • افراد برای شرکت در دوره باید در سایت عضویت داشته باشند
 • کاربران موظفند قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه، شرایط کامل حضور و شرکت در دوره را مطالعه نموده و از دارا بودن کلیه شرایط لازم شرکت در دوره اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است در صورت عدم رعایت این موضوع، عواقب ناشی از آن بر عهده شخص خواهد بود.
 • در حال حاضر امکان پرداخت اینترنتی فعال نبوده و کاربران عزیز می توانند تا زمان راه اندازی پرداخت الکترونیک، در دوره های مورد علاقه خود ثبت نام نمایند تا با آنها تماس گرفته شود.

بخش نیازمندی ها

اعضای سایت می توانند در این بخش به عنوان کارفرما یا کارجو فعالیت نمایند.

  کارجویان :
 • کارجویان، افراد متخصص و یا کسانی هستند که سابقه فعالیت در مراکز آبی را دارند.
 • این افراد پس از عضویت در سایت می توانند نسبت به تکمیل رزومه خود اقدام نمایند تا در جریان فرصت های شغلی متناسب با تخصص خود قرار گیرند.

  کارفرمایان :
 • کارفرمایان، مدیران استخرها یا مسئولین تامین نیروی انسانی مجموعه ها می باشند.
 • کارفرمایان بعد از عضویت در سایت می توانند با تکمیل اطلاعات مجموعه خود در بخش مربوطه نسبت به درج نیازمندی مجموعه خود اقدام نمایند.

کاربران سایت می توانند همزمان کارفرما یا کارجو باشند.

استخریار وظیفه اطلاع رسانی نیازمندی ها را برعهده داشته و هیچگونه تضمینی نسبت به صحت یا اعتبار آگهی ها ندارد. توصیه می شود قبل از مراجعه حضوری یا ارائه هر گونه اطلاعات شخصی به کارفرمایان حتما با شماره های معتبر مجموعه تماس گرفته و آگهی را احراز هویت نمایند.

فروش بلیت های مراکز آبی با تخفیف

از دیگر سرویس های سایت استخریار، ارائه بلیت با تخفیف به کاربران خود برای استفاده از استخرها و پارک های آبی کشور می باشد.

بلیت مجموعه ها با تخفیف ارائه می گردد و کاربران می توانند بلیت مورد نظرشان را از مجموعه های فعال در سایت خریداری نموده و در مهلت اعتبار بلیت از آن استفاده نمایند.

برای خرید بلیت باید عضو سایت باشید، کاربران بعد از خرید و پرداخت هزینه بلیت، دو کد برای هر بلیت دریافت می کنند. کلید خصوصی و کلید عمومی.

با ارائه این کدها به استخر می توانید از امکانات آن بر اساس شرایط بلیت خریداری شده بهره مند شوید.

لطفا برای خرید و استفاده از بلیت به نکات زیر توجه فرمایید :

 • برای خرید بلیت، عضویت و برای عضویت داشتن یک شماره همراه معتبر الزام می باشد.
 • کد هایی که بعد از خرید بلیت به شما ارائه می شوند، به شماره ای که با آن ثبت نام نموده اید پیامک می شود. پس حتما شماره همراه معتبری را وارد نمایید.
 • دارنده کلید خصوصی و عمومی به منزله مالک بلیت می باشد. در صورت بی دقتی کاربران در مخفی نگهداشتن کلید عمومی و خصوصی مسئولیت و تبعات آن به خود ایشان بر میگردد. لطفا در حفظ و نگهداری این کدها دقت نمایید و از ارائه آن به شخص دیگری کاملا خوددرای نمایید.
 • لطفا قبل از خرید تمامی شرایط استفاده و تاریخ اعتبار بلیت را بررسی نمایید. هر بلیت با توجه به شرایط موجود در صفحه بلیت و در تاریخ اعتبار تعیین شده قابل استفاده می باشد.
 • لطفا به روز و ساعاتی که بلیت قابل استفاده می باشد نهایت دقت را داشته باشید. و فقط در روزها و ساعات تعیین شده اقدام به استفاده از بلیت نمایید
 • چون بلیت ها به صورت مدت دار می باشند لطفا قبل از مراجعه به استخر با تلفن های تماس استخر از دایر بودن آن اطمینان حاصل فرمایید، از طرفی با توجه به فصل گرما و شلوغ بودن استخرها برای اطمینان 30 دقیقه قبل از شروع سانس در مجموعه حضور پیدا کرده و بلیت خود را از گیشه تحویل بگیرید.
 • کلیه بلیت های خریداری شده علاوه بر پیامک و ایمیل به شما ، در پنل کاربریتان نیز قابل دسترس می باشد. لذا در صورت عدم دریافت پیامک یا ایمیل به هر دلیلی، می توانید بلیت های خریداری شده را در قسمت پنل کاربری و بخش سوابق خرید مشاهده نمایید.
 • کلیه بلیت های خریداری شده بعد از اتمام مهلت استفاده قابل برگشت و پس دادن می باشند. برای اطلاع از امکان و شرایط پس دادن به صفحه مربوط به بلیت مراجعه نمایید.

X

ربات اطلاعات استخرها

خرید آنلاین بلیت استخرهای کشور

تا 60% تخفیف!

مشاهده و خرید