استخر پامچال (شهدای تاکسیرانی)

استخر پامچال (شهدای تاکسیرانی)

استخر شهدای تاکسیرانی ـ سه راه افسریه مسیریابی
۰۲۱۳۳۴۷۳۱۱۱ اطلاعات کامل تماس

ابعاد استخر:
طول ۳۳ متر
عرض ۱۷ متر
عمق از ۰.۹ متر تا ۲.۵ متر

در حال حاضر برای این استخر بلیتی جهت فروش آنلاین در سایت وجود ندارد. می توانید از خدمات استخرهای فعال نزدیک استفاده نمایید.

بلیت های استخر

تک جلسه ای ویژه بانوان و آقایان
۷۰,۰۰۰ تومان
مدت سانس ها از زمان ورود ۱۲۰دقیقه می باشد.

امکانات و ویژگی های استخر

  • سونا خشک
  • سونا بخار
  • جکوزی
  • حوضچه آب سرد
  • آموزش شنا
  • استخر کودکان
  • خدمات آبدرمانی

قوانین و مقررات

ـ برای اطمینان از دایر بودن استخر، قبل از مراجعه تماس بگیرید. همچنین به سانس و زمانبندی قید شده در سایت توجه فرمایید.

اطلاعات تماس و مسیر یابی

نشانی استخر:

تهران، سه راه افسریه، مشیریه، خیابان بوعلی، خیابان خلیج فارس، بوستان خلیج فارس، مجموعه ورزشی شهدای تاکسیران

تلفن استخر:

  1. ۰۲۱۳۳۴۷۳۱۱۱ برقراری تماس
تصویر پیشفرض نقشه استخرها

سانسهای استخر پامچال (شهدای تاکسیرانی) (آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۱ آبان ۱۴۰۲)

اطلاعات این استخر در شش ماه گذشته بروز رسانی نشده است.

درباره استخر

در میان ورزش ها شنا تنها ورزشی است که به دلیل تغییر محیط و شرایط آبی، اثر بخشی عجیبی روی جسم و روان آدمی دارد. شنا افکار و احساسات ناخوشایند را از ذهن دور می کند و باعث خلاقیت و ذهنیت مثبت در فرد می شود. مجموعه آبی شهدای تاکسیرانی سه راه افسریه بهترین انتخاب برای شنا و داشتن روزی خوب و پر انرژی است. مشیریه با داشتن بوستان های سبز و فرح بخش، از محله های به نام منطقه ۱۵ تهران است و استخر شهدای تاکسیرانی (پامچال) در بوستان خلیج فارس این محله واقع شده است. مجموعه ای زیبا و بزرگ با محیط پاکیزه، رختکن مجهز، کمدهای ایمن، جکوزی گرم، حوضچه آبسرد، سونا خشک و سونا بخار که همه روز های کاری هفته، در ساعات مختلف به ارائه خدمات به استخریاران عزیز می پردازد. استخر بزرگ تاکسیرانی با طول ۳۳ متر از عمق ۱ متری تا ۲/۵ متری امتداد دارد و عرض آن ۱۷ متر است. ابعاد و ارتفاع این استخر بهداشتی و تمیز، کاملا مناسب برای شنا، ورزش های هیدروتراپی و آموزش است. همین طور مجموعه پامچال مجهز به استخر مخصوص کودکان خردسال می باشد. سه راه افسریه یکی از شاهراه های اصلی جنوب تهران محسوب می شود. از این رو به راحتی می توان با وسیله نقلیه شخصی و عمومی به بوستان خلیج فارس و استخر شهدای تاکسیرانی دسترسی پیدا کرد.

استخریاران ارجمند، شما می توانید با مراجعه به سایت استخریار، همه اطلاعات بروز استخرهای سراسر کشور، شامل خصوصیات مجموعه ها، آدرس، شماره تلفن و ساعات فعالیت، شامل سانس های مخصوص بانوان و آقایان را در این وب سایت مشاهده فرمایید. همین طور می توانید بلیط های استخرهای متعدد استان تهران، استخرهای تخفیف دار جنوب تهران، بلیط استخرهای منطقه ۱۵، به ویژه بلیط استخر شهدای تاکسیرانی (پامچال) را با تخفیفات ویژه و قیمت مناسب تهیه کنید و از امتیازات آن بهره مند گردید. بلیط تخفیف دار استخر پامچال در سایت استخریار با مهلت استفاده مشخص، قابلیت استرداد دارد. در صورت عدم استفاده بلیط در مهلت تعیین شده، به راحتی می توانید با ثبت درخواست استرداد، بلیط خود را بازپس داده و وجه پرداختی خود را از سایت استخریار دریافت نمایید.

با مطالعه صفحه استخر مورد نظر در سایت استخریار، می توانید از قوانین و مهلت استفاده بلیط های تخفیف دار و نیز قوانین استرداد آن مطلع شوید.

استخـــــریار، سایت استخر و سلامت ایران 

چیزی رو از دست ندین!