استخر آبدرمانی تفریحی استادیوم آزادی با ۵۹٪ تخفیف

استخر ویژه آبدرمانی استادیوم آزادی

%۵۹ تخفیف
استخر ویژه آبدرمانی ورزشگاه آزادی ـ منطقه ۲۲ مسیریابی
۰۲۱۴۸۰۲۲۳۹۷ اطلاعات کامل تماس

ابعاد استخر:
طول ۱۷ متر
عرض ۸ متر
عمق از ۱.۳ متر تا ۱.۶ متر

قیمت گیشه: ۱۲۰,۰۰۰ تومان قیمت استخریار: %۵۹ تخفیف ۵۰,۰۰۰ تومان
خرید بلیت
 • بلیت تخفیف دار
 • تضمین قیمت
 • بلیت مدت دار
 • قابلیت استرداد مبلغ بلیت
 • پشتیبانی قوی
 • بدون نیاز به چاپ بلیت

بلیت های استخر

بلیت تفریحی آقایان استخر استادیوم آزادی %۱۹ تخفیف ویژه آقایان
۹۸,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰
بلیت تفریحی استخر استادیوم آزادی، ویژه سانس های آقایان، طبق زمانبندی اعلام شده در سایت (قبل از مراجعه حتما با شماره های تماس استخر ۰۲۱۴۸۰۲۲۳۹۷ یا ۰۹۳۳۹۴۶۱۱۵۵ هماهنگ فرمایید تا از نظر تردد به ورزشگاه موردی وجود نداشته باشد.)

بلیت تفریحی بانوان استخر استادیوم آزادی %۵۹ تخفیف ویژه بانوان
۵۰,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰
بلیت تفریحی استخر استادیوم آزادی ویژه سانسهای بانوان، طبق زمانبندی اعلام شده در سایت (قبل از مراجعه حتما با شماره های تماس استخر ۰۲۱۴۸۰۲۲۳۹۷ یا ۰۹۳۳۹۴۶۱۱۵۵ هماهنگ فرمایید تا از نظر تردد به ورزشگاه موردی وجود نداشته باشد.)

پکیج آبدرمانی عمومی استخر ورزشگاه آزادی %۹ تخفیف ویژه بانوان و آقایان
۱,۴۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۶۰۰,۰۰۰
برای ۱۰ جلسه آبدرمانی ویژه ۴ الی ۶ نفره، یک ساعته (حتما قبل از خرید پکیج با شماره ۰۹۳۳۹۴۶۱۱۵۵ تماس گرفته و مربی و برنامه حضور خود را هماهنگ نمایید.)

پکیج آبدرمانی خصوصی استخر ورزشگاه آزادی %۹ تخفیف ویژه بانوان و آقایان
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۳۰۰,۰۰۰
ویژه ۱ تا ۳ نفر، برای ۱۰ جلسه آبدرمانی یک ساعته (حتما قبل از خرید پکیج با شماره ۰۹۳۳۹۴۶۱۱۵۵ تماس گرفته و مربی و برنامه حضور خود را هماهنگ نمایید.)

پکیج نیمه خصوصی آموزش شنا استخر استادیوم آزادی %۱۰ تخفیف ویژه بانوان و آقایان
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰,۰۰۰
هماهنگی قبل از خرید الزامیست، ویژه ۴ تا ۶ نفر، برای ۱۰ جلسه، مدت هر جلسه یک ساعت و ربع می باشد.(حتما قبل از خرید پکیج با شماره ۰۹۳۳۹۴۶۱۱۵۵ تماس گرفته و مربی و برنامه حضور خود را هماهنگ نمایید.)

پکیج خصوصی آموزش شنا استخر ورزشگاه آزادی %۹ تخفیف ویژه بانوان و آقایان
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۳۰۰,۰۰۰
هماهنگی قبل از خرید الزامیست، ویژه ۱ تا ۳ نفر، برای ده جلسه، مدت هر جلسه یک ساعت و ربع می باشد. (حتما قبل از خرید پکیج با شماره ۰۹۳۳۹۴۶۱۱۵۵ تماس گرفته و مربی و برنامه حضور خود را هماهنگ نمایید.)

امکانات و ویژگی های استخر

 • سونا خشک
 • سونا بخار
 • بوفه
 • جکوزی
 • پارکینگ
 • آموزش شنا
 • خدمات آبدرمانی
 • ورزش در آب

قوانین و مقررات

ـ در زمان برگزاری فوتبال در ورزشگاه آزادی، برای مراجعه به استخر از درب مخصوص خانه کشتی وارد شوید و حتما قبل از مراجعه با استخر هماهنگ فرمایید.

ـ مدت زمان استفاده از استخر ۳ ساعت می باشد و ۲۰ دقیقه پایانی سانس به دوش گرفتن و تعویض لباس اختصاص دارد. 

ـ پذیرش کودکان در استخر از سن بالای ۳ سال امکان پذیر می باشد.

ـ تعرفه بلیت کودکان ۳ تا ۵ سال کمتر از بزرگسال است.

ـ برای اطمینان از دایر بودن استخر، قبل از مراجعه تماس بگیرید. همچنین به سانس و زمانبندی قید شده در سایت توجه فرمایید.

اطلاعات تماس و مسیر یابی

نشانی استخر:

تهران، درب غربی ورزشگاه آزادی، جنب تالار ۱۲ هزار نفری، استخر تخصصی آموزشی و آبدرمانی استادیوم آزادی

تلفن استخر:

 1. ۰۲۱۴۸۰۲۲۳۹۷ برقراری تماس
 2. ۰۹۳۳۹۴۶۱۱۵۵ برقراری تماس
تصویر پیشفرض نقشه استخرها

سانسهای استخر ویژه آبدرمانی استادیوم آزادی (آخرین بروزرسانی : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳)

سانس های ویژه بانوان

شنبه
۹ الی ۱۴
یکشنبه
۹ الی ۲۰:۳۰
دوشنبه
۹ الی ۱۴
سه شنبه
۹ الی ۲۰:۳۰
چهارشنبه
۹ الی ۱۴
پنجشنبه
۹ الی ۲۰:۳۰

سانس های ویژه آقایان

شنبه
۱۵ الی ۲۱
دوشنبه
۱۵ الی ۲۱
چهارشنبه
۱۵ الی ۲۱
جمعه
۹ الی ۲۱

درباره استخر

سخن از استادیوم آزادی که به میان می آید، نا خودآگاه ذهن معطوف به بازی فوتبال و شور و هیجان حضور در ورزشگاه و تماشای حضوری فوتبال می شود. اما فوتبال تنها هیجان جذاب ورزشگاه آزادی نیست، استخر آبدرمانی تفریحی استادیوم آزادی یکی از مجموعه های محبوب این ورزشگاه بزرگ است که با شنا کردن در آن می توانید شور و هیجان را در روزهای غیر فوتبالی نیز تجربه کنید.

استادیوم آزادی، ورزشگاه ملی و بزرگترین ورزشگاه ایران در غرب تهران است که متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد. این ورزشگاه با وسعت بسیار زیادی که دارد، دارای چندین جاذبه تفریحی ورزشی از جمله دریاچه آزادی، فدراسیون تیراندازی و قایقرانی، پیست موتورسواری و اتومبیل رانی، زمین چمن، هتل و استخر آبدرمانی تفریحی استادیوم آزادی است. امکانات استخر بی نظیر استادیوم آزادی جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، بوفه، پارکینگ و استخر شنا است که به صورت منظم برای فعالیت های خاص لاین بندی شده است. چشمگیر ترین ویژگی استخر استادیوم آزادی محیط پاکیزه و استخر تمیز، آب زلال، نظم و پرسنل مهربان و خوب این مجموعه است که همه روزه در سانس های تفریحی با گرمی از حضور شما عزیزان استقبال می کنند. علاوه بر سانس های تفریحی بانوان و آقایان، استخر آبدرمانی استادیوم آزادی با طول ۱۷ متر، عرض ۸ متر و عمق ۱/۵ متر، با برگزاری دوره های ویژه آبدرمانی به صورت خصوصی و عمومی، توسط مربیان و متخصصان زبده ورزش های هیدورتراپی، یک مرکز توانبخشی فوق العاده در غرب تهران محسوب می شود. برگزاری کلاس های شنا به صورت پکیج های خصوصی و نیمه خصوصی، بخشی دیگر از فعالیت های مجموعه آبی آزادی است که نقش ویژه ای در آموزش شنا به افراد از مبتدی تا شنای پیشرفته و حرفه ای دارد. نکته قابل توجه برای کسانی است که در پی اندامی زیبا بدون انجام ورزش های سنگین هستند. استخر آبدرمانی تفریحی استادیوم آزادی، کلاس های آکوافیتنس یا بدنسازی در آب نیز دارد که با انجام پیوسته ورزش های مخصوص در آب به راحتی و خیلی زود به اندام زیبا و ایده آل مدنظرتان دست خواهید یافت. دسترسی به مجموعه استخر زیبای آزادی با وسایل نقلیه شخصی و عمومی دلخواهتان به راحتی امکان پذیر است و بلیط های آنلاین تفریحی، آب درمانی و آموزشی با تخفیف استثنایی در سایت استخریار در اختیار سروران گرامی است. 

استخریاران ارجمند، شما می توانید با مراجعه به سایت استخریار، همه اطلاعات بروز استخرهای سراسر کشور، شامل خصوصیات مجموعه ها، آدرس، شماره تلفن و ساعات فعالیت، شامل سانس های مخصوص بانوان و آقایان را مشاهده فرمایید. همین طور می توانید بلیط های استخرهای متعدد استان تهران، استخرهای تخفیف دار منطقه ۲۲ تهران از جمله بلیط استخر آبدرمانی تفریحی استادیوم آزادی را با تخفیفات ویژه و قیمت مناسب تهیه کنید و از امتیازات آن بهره مند گردید. بلیط تخفیف دار استخر آبدرمانی تفریحی استادیوم آزادی در سایت استخریار با مهلت استفاده مشخص، قابلیت استرداد دارد. در صورت عدم استفاده بلیط در مهلت تعیین شده، به راحتی می توانید با ثبت درخواست استرداد، بلیط خود را بازپس داده و وجه پرداختی خود را از سایت استخریار دریافت نمایید.

 با مطالعه صفحه استخر مورد نظر در سایت استخریار، می توانید از قوانین و مهلت استفاده بلیط های تخفیف دار و نیز قوانین استرداد آن مطلع شوید.

استخـــــریار، سایت استخر و سلامت ایران

چیزی رو از دست ندین!