استخر سبزعلی (انور)

استخر سبزعلی (انور)

استخر شهید سبزعلی ـ دولت آباد تهران مسیریابی
۰۲۱۳۳۳۹۴۷۷۷ اطلاعات کامل تماس

ابعاد استخر:
طول ۲۵ متر
عرض ۱۲.۵ متر
عمق از ۱ متر تا ۳ متر

در حال حاظر برای این استخر بلیتی جهت فروش آنلاین در سایت وجود ندارد. می توانید از خدمات استخرهای فعال نزدیک استفاده نمایید.

بلیت های استخر

تک جلسه ای ویژه بانوان و آقایان
۷۰,۰۰۰ تومان
این تعرفه مخصوص ۱۲۰دقیقه استفاده از زمان ورود به استخر می باشد.

امکانات و ویژگی های استخر

 • سونا خشک
 • سونا بخار
 • بوفه
 • جکوزی
 • حوضچه آب سرد
 • پارکینگ
 • آموزش شنا
 • استخر کودکان
 • ماساژ
 • فروشگاه لوازم شنا
 • سرسره آبی
 • خدمات آبدرمانی

قوانین و مقررات

ـ ۲۰ دقیقه پایان سانس به دوش گرفتن و تعویض لباس اختصاص دارد.

ـ پذیرش کودکان بالای ۳ سال امکان پذیر می باشد.

ـ تعرفه بلیت کودک و بزرگسال یکسان است.

ـ استفاده از پارکینگ مجموعه شامل هزینه جدا می باشد.

ـ برای اطمینان از دایر بودن استخر، قبل از مراجعه تماس بگیرید. همچنین به سانس و زمانبندی قید شده در سایت توجه فرمایید.

اطلاعات تماس و مسیر یابی

نشانی استخر:

تهران، دولت آباد، بین فلکه دوم و سوم، خیابان حق گویان، استخر و سونای انور

تلفن استخر:

 1. ۰۲۱۳۳۳۹۴۷۷۷ برقراری تماس
تصویر پیشفرض نقشه استخرها

سانس های استخر

اطلاعات این استخر در شش ماه گذشته بروز رسانی نشده است.

درباره استخر

شهرستان ری با مرکزیت شهر ری واقع در جنوب تهران و منطقه ۲۰ شهرداری، با قدمت بیش از هزار سال یکی از قطب های مهم مذهبی و گردشگری تهران محسوب می شود. با توجه به قدمت و اهمیت شهر ری، اماکن رفاهی و مراکز ورزشی تفریحی متعددی در مناطق مختلف این شهر بنا شده که از مهم ترین آن ها می توان به استخر شهید سبزعلی یا انور در شهرک دولت آباد و استخر فیروزان در شهرک توحید شهر ری اشاره کرد. دولت آباد تهران از طریق بزرگراه امام علی و نیز بزرگراه آزادگان به خیابان های اصلی پایتخت راه دارد و دسترسی به آن از این دو بزرگراه امکان پذیر است. مجتمع ورزشی انور در قلب شهرک دولت آباد قرار دارد و استخر شهید سبزعلی از بخش های جذاب این مجموعه است که با فضایی بزرگ و دنج، مجهز به استخر بزرگسال با طول ۲۵ متر، عرض ۱۲ متر و کمترین و بیشترین عمق ۱ و ۳ متر، استخر مخصوص کودکان، سرسره، جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، اتاق و خدمات ماساژ، بوفه، فروشگاه ارائه لوازم شنا، بوفه و پارکینگ می باشد. آموزش شنا و ورزش های آبدرمانی از مهم ترین خدماتی هستند که همه مجموعه های آبی بخشی از فعالیت خود را به آن اختصاص داده اند. استخر انور دولت آباد تهران نیز به صورت تخصصی، با حضور مربیان زبده و اختصاص دادن لاین خاصی از استخر در سانس های خصوصی و عمومی، به آموزش شنا و ارائه خدمات آبدرمانی می پردازد. استخر سبزعلی شهر ری با قیمت مناسب و به صرفه همه روزه در سانس های مخصوص بانوان و آقایان پذیرای علاقه مندان به شنا است. 

استخریاران عزیز، شما می توانید با مراجعه به سایت استخریار، همه اطلاعات بروز استخرهای سراسر کشور، شامل خصوصیات مجموعه ها، آدرس، شماره تلفن و ساعات فعالیت، شامل سانس های مخصوص بانوان و آقایان را مشاهده فرمایید. همین طور می توانید بلیط های استخرهای متعدد استان تهران، استخرهای تخفیف دار تهران، استخرهای تخفیف دار شهر ری، به ویژه بلیط استخر انور دولت آباد تهران را با تخفیفات ویژه و قیمت مناسب تهیه کنید و از امتیازات آن بهره مند گردید. بلیط تخفیف دار شهید سبزعلی شهر ری در سایت استخریار با مهلت استفاده مشخص، قابلیت استرداد دارد. در صورت عدم استفاده بلیط در مهلت تعیین شده، به راحتی می توانید با ثبت درخواست استرداد، بلیط خود را بازپس داده و وجه پرداختی خود را از سایت استخریار دریافت نمایید.

با مطالعه صفحه استخر مورد نظر در سایت استخریار، می توانید از قوانین و مهلت استفاده بلیط های تخفیف دار و نیز قوانین استرداد آن مطلع شوید.

استخـــــریار، سایت استخر و سلامت ایران

چیزی رو از دست ندین!