استخر زمرد اصفهان

استخر زمرد اصفهان

امکانات ویژه برای کودک و خردسال، خ علامه امینی مسیریابی
۰۹۱۳۹۶۵۶۸۲۳ اطلاعات کامل تماس

ابعاد استخر:
طول ۱۲ متر
عرض ۶ متر
عمق از ۰ متر تا ۰ متر

در حال حاظر برای این استخر بلیتی جهت فروش آنلاین در سایت وجود ندارد. می توانید از خدمات استخرهای فعال نزدیک استفاده نمایید.

بلیت های استخر

بلیت تک جلسه ای ویژه بانوان و آقایان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
تعرفه ی مخصوص بانوان وآقایان برای سانس تفریحی استخر .

امکانات و ویژگی های استخر

  • سونا خشک
  • سونا بخار
  • بوفه
  • جکوزی
  • حوضچه آب سرد
  • پارکینگ
  • استخر کودکان
  • ماساژ
  • فروشگاه لوازم شنا

قوانین و مقررات

به دلیل تخصصی بودن استخر زمرد برای کودکان، این استخر محدودیت سنی برای پذیرش کودک و خردسال ندارد. خانواده های عزیز می توانند با خیال آسوده با فرزند خردسال خود از استخر استفاده نمایند.

ـ برای اطمینان از دایر بودن استخر، قبل از مراجعه تماس بگیرید. همچنین به سانس و زمانبندی قید شده در سایت توجه فرمایید.

اطلاعات تماس و مسیر یابی

نشانی استخر:

اصفهان، خیابان علامه امینی، خیابان فردوس، کوچه فردوس اول مجتمع زمرد، استخر زمرد

تلفن استخر:

  1. ۰۹۱۳۹۶۵۶۸۲۳ برقراری تماس
تصویر پیشفرض نقشه استخرها

سانس های استخر

اطلاعات این استخر در شش ماه گذشته بروز رسانی نشده است.

درباره استخر

فراگیری مهارت های ورزشی فرزندان یکی از بزرگترین دغدغه های والدین است و شنا از جمله ورزش های همگانی است که هرکس در هر سنی می تواند انجام دهد. شنا علاوه بر تقویت کل اندام های بدن به دلیل محیط آبی آن، بسیار جذاب و لذت بخش است. 
استخر زمرد از معدود استخرهایی است که به صورت تخصصی در زمینه آموزش شنا به کودکان، خردسالان و نوجوانان فعالیت می کند و در خیابان علامه امینی شهر اصفهان واقع شده است.
 رعایت بهداشت و تمیزی محیط مجموعه و آب استخر و نیز رعایت اصول اخلاقی ویژگی اصلی استخر زمرد است که باعث شده این مجموعه در چند سال فعالیت خود استخری نمونه، محبوب و جذاب باشد.
استخر سرپوشیده زمرد فضایی دنج و آرامش بخش دارد. مدیریت محترم این مجموعه با همراهی مربیان و کارد با تجربه و حرفه ای با برنامه ای منظم، محیطی امن و مطمئن و دور از استرس برای کودکان و خردسالان فراهم ساخته اند. به علاوه این مجموعه برای بانوان و آقایان سانس های تفریحی نیز برگزار می کند. خانواده ها می توانند به همراه فرزندانشان در این استخر بهداشتی و نمونه حضور یابند و روزی آرام و مفرح را در آن سپری کنند. 
امکانات استخر بی نظیر زمرد شامل استخر بزرگسال، استخر کودکان، جکوزی، حوضچه آب سرد، سونا خشک، سونا بخار، خدمات ماساژ، بوفه، فروشگاه لوازم شنا و پارکینگ می باشد. 
استخریاران گرامی برای مراجعه به استخر زیبای زمرد می توانید بلیت های تخفیف دار این مجموعه را به صورت آنلاین از سایت استخریار تهیه کنید. 
بلیت های تخفیف دار استخریار علاوه بر تخفیف ویژه و قیمت مناسب، صرفه جویی در وقت را به همراه دارد. بلیت های تخفیف دار استخر زمرد قابل ارجاع هستند. چنانچه پس از تهیه بلیت نتوانستید به هر دلیلی به استخر مراجعه کنید، با درخواست استرداد و ثبت آن می توانید بلیت را مرجوع کنید و زمان مناسب تری دوباره اقدام به خرید به فرمایید. استخریار پس از تأیید درخواست استرداد شما، وجه پرداختی تان را به حساب شما واریز خواهد کرد. 
استخــــریار سایت استخر و سلامت ایران  

چیزی رو از دست ندین!