استخر نگین شریعتی تهران با ۱۳٪ تخفیف

استخر قهرمانی نگین شریعتی تهران

%۱۳ تخفیف
مجموعه ورزشی و استخر نگین تهران مسیریابی
۰۲۱۸۸۳۸۲۳۲۰ اطلاعات کامل تماس

ابعاد استخر:
طول ۵۰ متر
عرض ۲۵ متر
عمق از ۰ متر تا ۰ متر

قیمت گیشه: ۱۲۰,۰۰۰ تومان قیمت استخریار: %۱۳ تخفیف ۱۰۵,۰۰۰ تومان
خرید بلیت
 • بلیت تخفیف دار
 • تضمین قیمت
 • بلیت مدت دار
 • قابلیت استرداد مبلغ بلیت
 • پشتیبانی قوی
 • بدون نیاز به چاپ بلیت

اطلاعیه های استخر

بلیت های استخر

بلیت استخر نگین تهران %۱۳ تخفیف ویژه بانوان و آقایان
۱۰۵,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰
بلیت استخر نگین ویژه آقایان و بانوان برای کل هفته، مدت سانس ها برای بانوان آزاد و برای آقایان ۲ ساعت از زمان ورود می باشد. بلیت خریداری شده در صورتی که استفاده نشده باشد در مدت تعیین شده قابل استرداد می باشد.

امکانات و ویژگی های استخر

 • سونا خشک
 • سونا بخار
 • بوفه
 • جکوزی
 • استخر کودکان
 • تونل مه
 • ماساژ
 • سالن بدنسازی
 • فروشگاه لوازم شنا

قوانین و مقررات

ـ ۲۰ دقیقه پایانی سانس به دوش گرفتن و تعویض لباس اختصاص دارد. 

ـ پذیرش کودکان از سن ۲ سال به بالا در استخر امکان پذیر است.

ـ تعرفه بلیت کودکان ۲ تا ۴ سال در گیشه استخر کمتر از بزرگسال می باشد.

اطلاعات تماس و مسیر یابی

نشانی استخر:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان مطهری (تخت طاووس)، خیابان حمیدی، خیابان سروش، جنب ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران

تلفن استخر:

 1. ۰۲۱۸۸۳۸۲۳۲۰ برقراری تماس
 2. ۰۲۱۸۸۳۸۲۳۳۵ برقراری تماس

سانس های استخر (آخرین بروزرسانی : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲)

سانس های ویژه بانوان

شنبه
۹ الی ۱۵
یکشنبه
۹ الی ۱۸:۳۰
دوشنبه
۹ الی ۱۵
سه شنبه
۹ الی ۱۸:۳۰
چهارشنبه
۹ الی ۱۵
پنجشنبه
۹ الی ۱۸:۳۰

سانس های ویژه آقایان

شنبه
۱۶ الی ۲۳:۵۰
یکشنبه
۱۸:۳۰ الی ۲۳:۵۰
دوشنبه
۱۶ الی ۲۳:۵۰
سه شنبه
۱۸:۳۰ الی ۲۳:۵۰
چهارشنبه
۱۶ الی ۲۳:۵۰
پنجشنبه
۱۸:۳۰ الی ۲۳:۵۰
جمعه
۱۱ الی ۲۳

درباره استخر

استخر نگین شریعتی از معدود استخرهای قهرمانی شهر تهران است که در منطقه ۷ واقع شده است.

استخرهای قهرمانی استخرهایی هستند که مطابق با استانداردهایی که فدراسیون بین المللی شنا (FINA) تعیین می کند، ساخته می شوند. طول استاندارد استخرهای قهرمانی ۵۰ متر و عرض آن ۲۵ متر است. عرض این استخرها مطابق با معیارهای FINA به ۱۰ قسمت مساوی تقسیم می شود، که عرض هر کدام از این قسمت ها نیز باید ۲/۵ متر باشد. حداقل عمق استاندارد استخرهای المپیک (قهرمانی) ۲ متر است. البته در استخرهایی که برای شیرجه در نظر گرفته می شوند، این عمق از حداقل ۳ متر به حداکثر ۶ متر متغیر است و با افزایش ارتفاع تخته های شیرجه عمق استخرها نیز افزایش می یابد. از دیگر مقررات FINA برای استخرهای المپیک دمای مناسب آب و شدت روشنایی داخل استخر است، که فدراسیون برای هر کدام، مقدار مناسبی را تعریف می کند.

استخر نگین شریعتی تهران با رعایت تمام اصول ذکر شده، و نیز رعایت بهداشت آب و محیط، جزو بهترین استخرهای قهرمانی ایران است که هر شناگر حرفه ای مایل است در آن شنا کند و استعداد و مهارت شناگری خود را محک بزند. استخر نگین علاوه بر اینکه مناسب برای اجرای مسابقات در سطوح مختلف است، با در نظر گرفتن کلاس های شنا و اختصاص سانس های مخصوص، اقدام به آموزش شنا به علاقه مندان این ورزش خاص و جذاب کرده است. همچنین این مجموعه بزرگ و نوساز با داشتن امکاناتی چون سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، استخر کودک، تونل مه، اتاق ماساژ، بوفه، فروشگاه لوازم شنا و نیز سالن بدنسازی مجزا، همه روزه پذیرای بانوان، کودکان و آقایان محترم است تا ساعات خوشی را در نگین تهران سپری کرده و شنایی اصولی و لذت بخش را در استخر بی نظیر مجموعه ورزشی تفریحی نگین تجربه کنند.  

استخریاران عزیز، شما می توانید با مراجعه به سایت استخریار، همه اطلاعات بروز استخرهای سراسر کشور، شامل خصوصیات مجموعه ها، آدرس، شماره تلفن و ساعات فعالیت، شامل سانس های مخصوص بانوان و آقایان را مشاهده فرمایید. همین طور می توانید بلیط های استخرهای متعدد استان تهران، استخرهای تخفیف دار تهران، به ویژه بلیط استخر قهرمانی نگین تهران را با تخفیفات ویژه و قیمت مناسب تهیه کنید و از امتیازات آن بهره مند گردید. بلیط تخفیف دار استخر قهرمانی نگین در سایت استخریار با مهلت استفاده مشخص، قابلیت استرداد دارد. در صورت عدم استفاده بلیط در مهلت تعیین شده، به راحتی می توانید با ثبت درخواست استرداد، بلیط خود را بازپس داده و وجه پرداختی خود را از سایت استخریار دریافت نمایید.  با مطالعه صفحه استخر مورد نظر در سایت استخریار، می توانید از قوانین و مهلت استفاده بلیط های تخفیف دار و نیز قوانین استرداد آن مطلع شوید.

استخـــــریار، سایت استخر و سلامت ایران

چیزی رو از دست ندین!

با وارد کردن ایمیل خود از تخفیف استخر های نزدیک خود زودتر از بقیه با خبر شوید :